Pages Menu
 

Categories Menu
Siemie lniane na zatwardzenia
Wiele osób doświadcza sporadycznych zaparć, jednak nieregularne wypróżnienia są symptomem znacznie większego problemu. Zaparcia mogą być spowodowane przez wiele różnych czynników - od diety,
Jak przebiec 10 km w 40 minut - kilka porad
Przebiegnięcie 10 kilometrów jedynie w 40 minut to godne pochwały osiągnięcie. Dokonanie takiego wyczynu wymaga jednak sporej ilości pracy, ale także pewnego doświadczenia.
Maseczki domowe na włosy
Maseczki domowe na włosy
Każda kobieta uwielbia mieć zadbane włosy. Na szczęście nie potrzeba do tego wiele i można ten proces połączyć z relaksem w domowym zaciszu.
Maseczka z miodu, oleju
Zakwasy na plecach
Kiedy ludzie zaczynają ćwiczyć, często pytają: "Czy najpierw powinienem wykonać ćwiczenie czy rozciąganie?".

Odpowiedź jest inna dla każdego, w zależności od poziomu sprawności fizycznej. Jeśli nie
Jak robić peeling kawitacyjny samemu
Peeling kawitacyjny – jak zrobić go samemu
Chociaż zabieg kawitacji można wykonać w salonie kosmetycznym to równie często ludzie decydują się na jego samodzielne wykonanie we własnym
Krem do skóry wrażliwej zaczerwienionej czyli zadbaj o swoją skórę - wrażliwość i zaczerwienienia
Jednym z wielu problemów skórnych, z którymi boryka się wiele osób są zaczerwienienia i wyjątkowa wrażliwość skóry. Wszelkie
Jak dobrać buty dla roczniaka, który zaczął chodzić?
Twoja pociecha zaczyna chodzić? To jeden z najpiękniejszych okresów w życiu każdego rodzica, ale zarazem również czeka przed tobą wielkie wyzwanie - musisz wybrać pierwsze

Posted by on maj 21, 2021 in Uroda i zdrowie |

Siłownia, motywacja – cytaty

Siłownia, motywacja – cytaty

Regularne treningi na siłowni przynoszą niesamowite efekty. Niestety nawet najbardziej zmotywowane osoby mają czasami gorsze dni, w których brakuje motywacji. Jednym ze skutecznych sposobów na jej zdobycie są cytaty. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które dadzą Ci nowe siły do działania.

Siłownia motywacja cytaty

Oto lista cytatów motywacyjnych, idealnych dla osób ćwiczących:

 • „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney.
 • „Potykając się, można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się” – Goethe.
 • „Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz” – Mark Fisher.
 • „Bez względu na to ile popełnisz błędów, albo jak wolno idą postępy, i tak jesteś przed tymi, którzy nie próbują wcale” – Tom Robbins.
 • „Nienawidziłem każdej minut treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz” – Muhammad Ali.
 • „Nic nie jest podane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody na drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi” – Michael Jordan.
 • „Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni – jest ona na końcu twojego ramienia” – Audrey Hepburn.
 • „Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Gdy nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód” – M.L.King.
 • „Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych” – Henry Ford.
 • „Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to; co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego” św. Franciszek z Asyżu.
 • „Kiedyś – nie ma takiego dnia tygodnia” – Janet Dailey.
 • „Nasz rozwój nigdy się nie kończy, składa się z mnóstwa etapów i kiedy już człowiek myśli, że osiągnął ostatni, otwiera się przed nim kolejny. Ale właśnie to jest fantastyczne! To jak obieranie karczocha, dokopywanie się do tej miękkiej i słodkiej części. Zrzucanie kolejnych twardych, ograniczających warstw” Agnieszka Maciąg.
 • „Nigdy nie jest za późno – za późno by zmienić swoje życie, za późno by być szczęśliwym” – Jane Fonda.
 • „Jeśli masz marzenie, musisz chwycić się go i nigdy nie puszczać” – Carol Burnett.

Warto wydrukować lub wypisać sobie najlepsze cytaty motywacyjne, zatytułować „siłownia motywacja cytaty” i mieć zawsze blisko siebie. Dzięki temu już nigdy nie zabraknie Ci sił do tego, aby ruszyć na kolejny trening i zmienić swoje życie na lepsze.