Pages Menu
 

Categories Menu
Usuwanie cellulitu: peeling antycellulitowy
Być może wydaje się to być nieprawdopodobne, ale do lat 90-tych XX wieku cellulit nie był praktycznie znany w Polsce. Jeżeli się pojawiał, to sporadycznie. Można to zobaczyć
Krem na zatkane pory czyli uciążliwe zaskórniki - wygraj wojnę
Wśród wielu niedoskonałości, na które narażona jest nasza skóra twarzy, jednymi z najbardziej uciążliwych i ciężkich do pokonania są zatkane pory

Czym
Pierwsze objawy cukrzycy - stopa cukrzycowa
Cukrzyca to choroba o charakterze metabolicznym, przewlekła i w praktyce mocno obniżająca komfort życia. Jej istotą jest podwyższony poziom cukru we krwi. Chorobę można wykryć
Przysiady wyzwanie 30 dni - efekty, ważne informacje
Wyrzeźbione nogi, kształtne pośladki i mocne mięśnie – wiele osób marzy o tym, aby móc cieszyć się takimi efektami treningu. Jeśli Ty także znajdujesz się w tej grupie,
Jak dobrać buty dla roczniaka, który zaczął chodzić?
Twoja pociecha zaczyna chodzić? To jeden z najpiękniejszych okresów w życiu każdego rodzica, ale zarazem również czeka przed tobą wielkie wyzwanie - musisz wybrać pierwsze
Leczniczy pedicure w Legionowie
Podologia to dość nowa dziedzina medycyny, która specjalizuje się profilaktyką i leczeniem chorób stóp. Zwyczajowo jest tak, że wiele osób decyduje się na zabiegi w gabinetach kosmetycznych,
Posiłek przed siłownią
Jeśli nie masz czasu na gotowanie, prawdopodobnie nie masz czasu na trening. Jednak poświęcenie czasu na gotowanie na siłowni może pomóc ci w pełni wykorzystać trening.
Jeśli starasz się spalić

Posted by on sty 30, 2022 in Beczka różności |

Wysłodki melasowane

Wysłodki melasowane

Wysłodki

Wysłodki to wysokiej jakości surowce służące do produkcji pasz hodowlanych dla zwierząt. Charakteryzuje je doskonała konsystencja i łatwość przetwarzania w zakresie temperatury od 20°C do 60°C, co powoduje, że mogą być stosowane zarówno w sezonie jesienno – zimowym jak i letnim.

Korzyści płynące z jedzenia wysłodków melasowanych

Wysłodki są doskonałym źródłem składników odżywczych, które zapewniają zwierzętom dobre wzrost i mięso o niepowtarzalnym smaku.

Wysłodki melasowane to ciekawy produkt zwierzęcy, pełnowartościowy, bogaty w składniki odżywcze, który znajduje swoje zastosowanie jako źródło energii.

Tak samo jak wszystkie produkty zbożowe, wysłodki cechują się dużą wartością odżywczą. Zawierają duże ilości białka i są źródłem przeciwutleniaczy (antyoksydantów).

Hodowla bydła wymaga od hodowcy wysokiej kultury ekologicznej, gospodarstwa wysokiej jakości, dbałości o szczegóły oraz dobrego zarządzania gospodarstwem.

Zapewnienie zwierzętom odpowiedniej diety jest niezmiernie ważne.

Wysłodka to podstawa ich pokarmu. Kupując ją, warto dokładnie sprawdzać opakowania, czy nie są one uszkodzone i czy nie ma w nich larw ani innych owadów, które mogłyby odebrać żywność zwierzętom. Wysłodka ususzona na suchej półce powinna być przechowywana w suchym miejscu i zamknięta w pojemnikach lub workach umożliwiających zabezpieczenie przed wilgocią.

Żywienie zwierząt hodowlanych jest niezmiernie ważne, bowiem ma ogromny wpływ na ich dobrostan. Wysłodki melasowane to bardzo dobre źródło energii i białka, które nadają się zarówno dla kurczaków jak i dla innych gatunków zwierząt. Zawierają też inne substancje odżywcze, takie jak witaminy i minerały. Przede wszystkim są świetnym źródłem witaminy B12 oraz folianu.

Ile wysłodków można podawać zwierzętom hodowlanym?

Podaj ich do 1 kg na zwierzęta na 1 dzień. Należy pamiętać o tym, że wysłodki melasowane mogą stanowić tylko 3% całości pożywienia.

Żywienie zwierząt hodowlanych w Polsce odbywa się wg. najlepszych światowych standardów, które odpowiadają za ich zdrowie i bezpieczeństwo

Żywienie zwierząt hodowlanych odgrywa istotną rolę w ich przeżywalności i produkcyjności. Dlatego też właściciele hodowli dbają o to aby miały dostęp do wysokiej jakości żywności.

Wysłodki przedstawiają się ciekawie i są odpowiednie dla zwierząt objętościowych a także dla różnych gatunków ptaków.

Wysłodki to pokarm wzmacniający, którego głównym składnikiem jest wysłodek. Jest to preparat bogaty w substancje odżywcze, które nie są syntetyzowane przez zwierzęta. Stanowi doskonałe uzupełnienie paszy dla hodowanych na paszach naturalnych zwierząt hodowlanych.

Krowy, które są niezdolne do samodzielnego utrzymania się, a nawet hodowle zwierząt utrzymywane w warunkach domowych z reguły wymagają diety, która pokryje potrzeby organizmu w związku z dietą.

Dieta jest również ważna dla młodych zwierząt. Jest to bardzo ważny czas rozwoju i jeśli dieta nie jest odpowiednia, może wpłynąć negatywnie na ich rozwój fizyczny i psychiczny. W tym przypadku idealnie sprawdzi się właśnie wysłodka melasowana.