Pages Menu
 

Categories Menu
Leczenie uzależnień prywatnie - gdzie można zaopatrzyć się w esperal w Łodzie
Alkoholizm to bardzo poważna choroba, która z czasem sieje prawdziwe spustoszenie w ludzkim organizmie. Nawet niewielkie dawki alkoholu spożywane
Masaż rolkami i jego efekty.
Rollmasaż to specjalny rodzaj masażu, który pomaga ujędrnić i uelastycznić skórę, a także stosując go można pozbyć się cellulitu. Stosując go można przy okazji pozbyć się kilku zbędnych centymetrów
Dlaczego warto wybrać pieluszki wielorazowe Babyetta?
Rozwiązanie, dzięki któremu na zawsze zrezygnujesz z jednorazówek
Jeśli dotychczas używałaś jedynie jednorazowych pieluszek dla swojego dziecka, to teraz przygotuj
Schudnij z brzucha i boczków w tydzień - sposoby
Utrata tkanki z okolic brzucha może okazać się problematyczna. Masz dosyć wałeczków w tej okolicy i boczków? W tym artykule znajdziesz informacje, dzięki którym dowiesz
Wenflon- budowa i specyfikacja urządzenia
Wenflon jest niezwykle pomocny. Dzięki jego podłączeniu do żyły, nie ma konieczności każdorazowego wkłuwania się, w celu podania medykamentów.
Stosowany jest u chorych przewlekle,
Peeling cukrowy właściwości czyli sposób na gładką i odżywioną skórę
Peeling cukrowy jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych peelingów „mechanicznych” – czyli takich, które usuwają martwy naskórek poprzez cząsteczki
Witamina C - dobra na każdą porę roku - czy serum z witaminą c można stosować latem?
Jeśli jesteś młodą dziewczyną, borykasz się z problemem przebarwień skórnych, trądziku lub jeśli jesteś kobietą dojrzałą i powoli czujesz

Posted by on sie 30, 2021 in Uroda i zdrowie |

Plan treningowy na schudnięcie dla mężczyzn

Plan treningowy na schudnięcie dla mężczyzn

Zacznij od pozbycia się tłuszczu. Można to osiągnąć poprzez dietę, lub eliminując jak najwięcej śmieciowego jedzenia z diety, jak możesz. Jeśli masz nadwagę, powinieneś stracić co najmniej 5% masy ciała. Jeśli jesteś już w dobrej formie, a chcesz mięśni, należy stracić co najmniej 10% masy ciała.

Następnym krokiem jest zbudowanie trochę siły. Możesz to zrobić podnosząc ciężary, wykonując ćwiczenia takie jak pompki, podciąganie i przysiady lub robiąc przysiady i brzuszki.

Trzecim krokiem jest budowanie mięśni. Możesz to zrobić podnosząc ciężary, wykonując ćwiczenia takie jak pompki, podciąganie i przysiady lub robiąc przysiady i skłony.

Treningi na utratę tłuszczu powinny trwać od 30 minut do godziny, a treningi siłowe od 20 minut do godziny. Treningi siłowe są dłuższe, ponieważ wymagają większej wytrzymałości.

Dieta, którą stosujesz powinna być uboga w tłuszcze i umiarkowanie bogata w białko. Powinieneś jeść około 1 grama białka na funt masy ciała dziennie. Odpowiada to około 0,8 grama białka na kilogram masy ciała na dzień.

Powinieneś jeść trzy posiłki dziennie, o stałych porach. Jeden posiłek powinien zawierać około 3000 do 5000 kalorii.

Codziennie należy wypijać co najmniej 8 szklanek wody.

Codziennie należy jeść owoce.

Plan treningowy na schudnięcie dla mężczyzn – trening HIIT

Jeśli ćwiczysz, powinieneś odczekać co najmniej 24 godziny po jedzeniu, aby móc ćwiczyć.
Należy wykonywać 2 dni ćwiczeń siłowych i 2 dni ćwiczeń aerobowych.

Trening aerobowy o wysokiej intensywności (HIIT) przypomina jogging lub jazdę na rowerze z prędkością 75% maksymalnej wydajności przez 20 minut. Jednak zamiast odpoczywać, powtarzasz ten interwał cztery razy, odpoczywając przez dwie minuty pomiędzy interwałami.

Wykazano, że ten rodzaj ćwiczeń spala więcej kalorii i zwiększa wytrzymałość niż ćwiczenia w stanie ustalonym. Ale wydaje się również, że przyspiesza metabolizm.

Tak więc po 30 minutach HIIT możesz spalić 50% więcej kalorii, niż gdybyś wykonywał tylko ćwiczenia stacjonarne.

Dowody sugerują, że ćwiczenia HIIT są również lepsze dla utraty wagi i mogą być tak samo skuteczne w zwiększaniu wytrzymałości, bez bolesności mięśni i wyczerpania, które dostajesz od długich, powolnych ćwiczeń.

HIIT może jednak podnieść ciśnienie krwi, tętno i poziom cukru we krwi. Jeśli więc wykonujesz ten rodzaj ćwiczeń, powinieneś monitorować swój puls i poziom cukru we krwi przed i po treningu. Powinieneś też poinformować o tym swojego lekarza.