Pages Menu
 

Categories Menu
Wenflon- budowa i specyfikacja urządzenia
Wenflon jest niezwykle pomocny. Dzięki jego podłączeniu do żyły, nie ma konieczności każdorazowego wkłuwania się, w celu podania medykamentów.
Stosowany jest u chorych przewlekle,
Pomysł na domowe smarowidło
Na rynku spożywczym natknąć się można na wiele różnego rodzaju past, kremów i smarowideł przeznaczonych do przyrządzenia kanapek czy prostych dań. Wśród nich znajduje się także smalec w kostce,
Mezoterapia igłowa twarzy - wyposażenie mezoterapia bezigłowa
Minęły czasy, w których kobiety miały do swej dyspozycji jedynie gabinety kosmetyczne i niezbyt fajne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Współczesny świat
Skuteczne sposoby na rozbijanie mięśni
Czujesz, że Twoje mięśnie są zbite po treningu? To problem wielu osób, które ćwiczą regularnie a ich treningi są intensywne. Zbite mięśnie powodują nie tylko dyskomfort, ale także
Krem do skóry wrażliwej zaczerwienionej czyli zadbaj o swoją skórę - wrażliwość i zaczerwienienia
Jednym z wielu problemów skórnych, z którymi boryka się wiele osób są zaczerwienienia i wyjątkowa wrażliwość skóry. Wszelkie
Usuwanie cellulitu: peeling antycellulitowy
Być może wydaje się to być nieprawdopodobne, ale do lat 90-tych XX wieku cellulit nie był praktycznie znany w Polsce. Jeżeli się pojawiał, to sporadycznie. Można to zobaczyć
Ćwiczenia dla seniorów
Wiele starszych osób narzeka na brak energii oraz regularne bóle związane z bakiem ruchu w codziennym życiu. Problem ten stał się jeszcze bardziej dotkliwy w okresie pandemii, kiedy to wiele osób

Posted by on kwi 14, 2022 in Uroda i zdrowie |

Najnowsza kolekcja – Tom Tailor!

Najnowsza kolekcja – Tom Tailor!

Czy wiesz, że tom tailor franczyza to idealny pomysł na biznes, dla osób, które interesują się modą i chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców? Marka Tom Tailor jest doskonale znana i lubiana w naszym kraju, więc jeśli zależy ci na ciekawym biznesie i pracy z marką ze światowego topu o globalnym zasięgu, koniecznie przeczytaj ten tekst i sprawdź co zrobić.

Czym jest franczyza?

Czym jest franczyza i jak stać się częścią marki Tom Tailor? Franczyza to współpracy dwóch całkowicie niezależnych od siebie podmiotów gospodarczych. W tym przypadku stroną jesteś ty i twój sklep, a drugą stroną podmiot posiadający licencję na ubrania marki Tom Tailor w naszym kraju.

Jak otworzyć sklep franczyzowy Tom Tailor? Jak musisz się do tego przygotować?

Koniecznym jest posiadanie bądź założenie działalności gospodarczej. Kolejnym krokiem jest nawiązanie współpracy z agencją, uzyskanie licencji i podpisanie umowy franczyzowej.

Co możesz sprzedawać we franczyzie Tom Tailor?

Co możesz sprzedawać we franczyzie Tom Tailor? Tom Tailor to przede wszystkim marka odzieżowa, która cechuje się dużym uznaniem wśród europejskich klientów. Tom Tailor to ubrania na co dzień, akcesoria i obuwie dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Jakie są największe zalety franczyzy Tom Tailor? Poznaj je wszystkie

  1. Franczyza pozwala ci na pracę pod szyldem Tom Tailor. Nie musisz martwić się promocją i znajdowaniem niszy dla swojego biznesu. Tom Tailor jest marką o ugruntowanej pozycji na rynku, która ma wielu fanów na terenie naszego kraju.

  2. Franczyza to idealny biznes dla ludzi bez doświadczenia, ponieważ jedna ze stron umowy franczyzowej wspiera drugą na każdym etapie prowadzenia biznesu. Dodatkowo, taka marka Tom Tailor dzieli się swoim know-how co pozwala na wejście do świata mody przez wielkie M.

  3. Franczyzę możesz otworzyć zawsze i wszędzie, nie ma ku temu żadnych ograniczeń. To ty decydujesz gdzie będziesz sprzedawać ubrania od Tom Tailor.

  4. Dzięki franczyzie twój biznes zarabia od pierwszych dni, gdyż marka Tom Tailor nie musi do siebie przekonywać. Wiele osób doskonale ją zna i bardzo szanuje.