Pages Menu
TwitterRssFacebook
 

Categories Menu
Ćwiczenia interwałowe na brzuch
Mamy tendencję do postrzegania ludzkiego brzucha jako repozytorium tłuszczu i niewiele więcej. Ale nasze mięśnie brzucha są aktywną częścią ciała, a gdy są odpowiednio wyćwiczone, mogą
Najnowsza kolekcja - Tom Tailor!
Czy wiesz, że tom tailor franczyza to idealny pomysł na biznes, dla osób, które interesują się modą i chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców? Marka Tom Tailor jest doskonale znana
Skuteczne sposoby na rozbijanie mięśni
Czujesz, że Twoje mięśnie są zbite po treningu? To problem wielu osób, które ćwiczą regularnie a ich treningi są intensywne. Zbite mięśnie powodują nie tylko dyskomfort, ale także
Jak zmierzyć obwód bioder?
Wiele kobiet ma kompleksy z powodu zbyt szerokich lub wąskich bioder. Wiele kobiet rezygnuje z rozkloszowanych spódnic ze względu na kształt bioder albo z dopasowanych spodni przez chłopięcą
Zbawienne mikronakłucia czyli czym jest Dermapen oraz ile zabiegów jest potrzebne
Zabieg mezoterapii mikroigłowej z użyciem technologii Dermapen
Czym jest ten zabieg i jakie są wskazania do jego wykonania? Dermapen ile
Mezoterapia igłowa twarzy - wyposażenie mezoterapia bezigłowa
Minęły czasy, w których kobiety miały do swej dyspozycji jedynie gabinety kosmetyczne i niezbyt fajne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Współczesny świat
Maseczki domowe na włosy
Maseczki domowe na włosy
Każda kobieta uwielbia mieć zadbane włosy. Na szczęście nie potrzeba do tego wiele i można ten proces połączyć z relaksem w domowym zaciszu.
Maseczka z miodu, oleju

Posted by on Sty 30, 2022 in Beczka różności |

Wysłodki melasowane

Wysłodki melasowane

Wysłodki

Wysłodki to wysokiej jakości surowce służące do produkcji pasz hodowlanych dla zwierząt. Charakteryzuje je doskonała konsystencja i łatwość przetwarzania w zakresie temperatury od 20°C do 60°C, co powoduje, że mogą być stosowane zarówno w sezonie jesienno – zimowym jak i letnim.

Korzyści płynące z jedzenia wysłodków melasowanych

Wysłodki są doskonałym źródłem składników odżywczych, które zapewniają zwierzętom dobre wzrost i mięso o niepowtarzalnym smaku.

Wysłodki melasowane to ciekawy produkt zwierzęcy, pełnowartościowy, bogaty w składniki odżywcze, który znajduje swoje zastosowanie jako źródło energii.

Tak samo jak wszystkie produkty zbożowe, wysłodki cechują się dużą wartością odżywczą. Zawierają duże ilości białka i są źródłem przeciwutleniaczy (antyoksydantów).

Hodowla bydła wymaga od hodowcy wysokiej kultury ekologicznej, gospodarstwa wysokiej jakości, dbałości o szczegóły oraz dobrego zarządzania gospodarstwem.

Zapewnienie zwierzętom odpowiedniej diety jest niezmiernie ważne.

Wysłodka to podstawa ich pokarmu. Kupując ją, warto dokładnie sprawdzać opakowania, czy nie są one uszkodzone i czy nie ma w nich larw ani innych owadów, które mogłyby odebrać żywność zwierzętom. Wysłodka ususzona na suchej półce powinna być przechowywana w suchym miejscu i zamknięta w pojemnikach lub workach umożliwiających zabezpieczenie przed wilgocią.

Żywienie zwierząt hodowlanych jest niezmiernie ważne, bowiem ma ogromny wpływ na ich dobrostan. Wysłodki melasowane to bardzo dobre źródło energii i białka, które nadają się zarówno dla kurczaków jak i dla innych gatunków zwierząt. Zawierają też inne substancje odżywcze, takie jak witaminy i minerały. Przede wszystkim są świetnym źródłem witaminy B12 oraz folianu.

Ile wysłodków można podawać zwierzętom hodowlanym?

Podaj ich do 1 kg na zwierzęta na 1 dzień. Należy pamiętać o tym, że wysłodki melasowane mogą stanowić tylko 3% całości pożywienia.

Żywienie zwierząt hodowlanych w Polsce odbywa się wg. najlepszych światowych standardów, które odpowiadają za ich zdrowie i bezpieczeństwo

Żywienie zwierząt hodowlanych odgrywa istotną rolę w ich przeżywalności i produkcyjności. Dlatego też właściciele hodowli dbają o to aby miały dostęp do wysokiej jakości żywności.

Wysłodki przedstawiają się ciekawie i są odpowiednie dla zwierząt objętościowych a także dla różnych gatunków ptaków.

Wysłodki to pokarm wzmacniający, którego głównym składnikiem jest wysłodek. Jest to preparat bogaty w substancje odżywcze, które nie są syntetyzowane przez zwierzęta. Stanowi doskonałe uzupełnienie paszy dla hodowanych na paszach naturalnych zwierząt hodowlanych.

Krowy, które są niezdolne do samodzielnego utrzymania się, a nawet hodowle zwierząt utrzymywane w warunkach domowych z reguły wymagają diety, która pokryje potrzeby organizmu w związku z dietą.

Dieta jest również ważna dla młodych zwierząt. Jest to bardzo ważny czas rozwoju i jeśli dieta nie jest odpowiednia, może wpłynąć negatywnie na ich rozwój fizyczny i psychiczny. W tym przypadku idealnie sprawdzi się właśnie wysłodka melasowana.