Pages Menu
TwitterRssFacebook
 

Categories Menu
Dlaczego warto wybrać pieluszki wielorazowe Babyetta?
Rozwiązanie, dzięki któremu na zawsze zrezygnujesz z jednorazówek
Jeśli dotychczas używałaś jedynie jednorazowych pieluszek dla swojego dziecka, to teraz przygotuj
Ćwiczenia dla seniorów
Wiele starszych osób narzeka na brak energii oraz regularne bóle związane z bakiem ruchu w codziennym życiu. Problem ten stał się jeszcze bardziej dotkliwy w okresie pandemii, kiedy to wiele osób
Najnowsza kolekcja - Tom Tailor!
Czy wiesz, że tom tailor franczyza to idealny pomysł na biznes, dla osób, które interesują się modą i chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców? Marka Tom Tailor jest doskonale znana
Po jakim czasie ćwiczeń widać efekty
To, jak długo trzeba czekać na rezultaty, zależy od kilku czynników. Im wcześniej zaczniesz przestrzegać planu, tym szybciej zobaczysz rezultaty. Dodatkowo, liczba kilogramów, które
Masaż rolkami i jego efekty.
Rollmasaż to specjalny rodzaj masażu, który pomaga ujędrnić i uelastycznić skórę, a także stosując go można pozbyć się cellulitu. Stosując go można przy okazji pozbyć się kilku zbędnych centymetrów
Negatywne skutki nadwagi
Nadwaga niekorzystnie wpływa na zdrowie. Osoby, które ważą zbyt dużo, są narażone na rozwój wielu problemów zdrowotnych takich jak cukrzyca. Są również obciążone większym ryzykiem zawału serca
Schudnij z brzucha i boczków w tydzień - sposoby
Utrata tkanki z okolic brzucha może okazać się problematyczna. Masz dosyć wałeczków w tej okolicy i boczków? W tym artykule znajdziesz informacje, dzięki którym dowiesz

Posted by on Maj 21, 2021 in Uroda i zdrowie |

Siłownia, motywacja – cytaty

Siłownia, motywacja – cytaty

Regularne treningi na siłowni przynoszą niesamowite efekty. Niestety nawet najbardziej zmotywowane osoby mają czasami gorsze dni, w których brakuje motywacji. Jednym ze skutecznych sposobów na jej zdobycie są cytaty. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które dadzą Ci nowe siły do działania.

Siłownia motywacja cytaty

Oto lista cytatów motywacyjnych, idealnych dla osób ćwiczących:

 • „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney.
 • „Potykając się, można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się” – Goethe.
 • „Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz” – Mark Fisher.
 • „Bez względu na to ile popełnisz błędów, albo jak wolno idą postępy, i tak jesteś przed tymi, którzy nie próbują wcale” – Tom Robbins.
 • „Nienawidziłem każdej minut treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz” – Muhammad Ali.
 • „Nic nie jest podane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody na drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi” – Michael Jordan.
 • „Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni – jest ona na końcu twojego ramienia” – Audrey Hepburn.
 • „Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Gdy nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód” – M.L.King.
 • „Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych” – Henry Ford.
 • „Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to; co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego” św. Franciszek z Asyżu.
 • „Kiedyś – nie ma takiego dnia tygodnia” – Janet Dailey.
 • „Nasz rozwój nigdy się nie kończy, składa się z mnóstwa etapów i kiedy już człowiek myśli, że osiągnął ostatni, otwiera się przed nim kolejny. Ale właśnie to jest fantastyczne! To jak obieranie karczocha, dokopywanie się do tej miękkiej i słodkiej części. Zrzucanie kolejnych twardych, ograniczających warstw” Agnieszka Maciąg.
 • „Nigdy nie jest za późno – za późno by zmienić swoje życie, za późno by być szczęśliwym” – Jane Fonda.
 • „Jeśli masz marzenie, musisz chwycić się go i nigdy nie puszczać” – Carol Burnett.

Warto wydrukować lub wypisać sobie najlepsze cytaty motywacyjne, zatytułować „siłownia motywacja cytaty” i mieć zawsze blisko siebie. Dzięki temu już nigdy nie zabraknie Ci sił do tego, aby ruszyć na kolejny trening i zmienić swoje życie na lepsze.