Pages Menu
TwitterRssFacebook
 

Categories Menu
Mezoterapia igłowa twarzy - wyposażenie mezoterapia bezigłowa
Minęły czasy, w których kobiety miały do swej dyspozycji jedynie gabinety kosmetyczne i niezbyt fajne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Współczesny świat
Witamina C - dobra na każdą porę roku - czy serum z witaminą c można stosować latem?
Jeśli jesteś młodą dziewczyną, borykasz się z problemem przebarwień skórnych, trądziku lub jeśli jesteś kobietą dojrzałą i powoli czujesz
Ćwiczenia interwałowe na brzuch
Mamy tendencję do postrzegania ludzkiego brzucha jako repozytorium tłuszczu i niewiele więcej. Ale nasze mięśnie brzucha są aktywną częścią ciała, a gdy są odpowiednio wyćwiczone, mogą
Krem do skóry wrażliwej zaczerwienionej czyli zadbaj o swoją skórę - wrażliwość i zaczerwienienia
Jednym z wielu problemów skórnych, z którymi boryka się wiele osób są zaczerwienienia i wyjątkowa wrażliwość skóry. Wszelkie
Opalanie natryskowe w Warszawie
Opalenizna jest nadal w modzie, chociaż niekoniecznie promowana jest przez komercyjne media, a to za sprawą tego, że współczesna dermatologia sprzeciwia się kąpielom słonecznym i w dość
Schudnij z brzucha i boczków w tydzień - sposoby
Utrata tkanki z okolic brzucha może okazać się problematyczna. Masz dosyć wałeczków w tej okolicy i boczków? W tym artykule znajdziesz informacje, dzięki którym dowiesz
Dlaczego warto wybrać pieluszki wielorazowe Babyetta?
Rozwiązanie, dzięki któremu na zawsze zrezygnujesz z jednorazówek
Jeśli dotychczas używałaś jedynie jednorazowych pieluszek dla swojego dziecka, to teraz przygotuj

Posted by on Maj 21, 2021 in Uroda i zdrowie |

Siłownia, motywacja – cytaty

Siłownia, motywacja – cytaty

Regularne treningi na siłowni przynoszą niesamowite efekty. Niestety nawet najbardziej zmotywowane osoby mają czasami gorsze dni, w których brakuje motywacji. Jednym ze skutecznych sposobów na jej zdobycie są cytaty. Poniżej znajdziesz kilka propozycji, które dadzą Ci nowe siły do działania.

Siłownia motywacja cytaty

Oto lista cytatów motywacyjnych, idealnych dla osób ćwiczących:

 • „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney.
 • „Potykając się, można zajść daleko; nie wolno tylko upaść i nie podnieść się” – Goethe.
 • „Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz” – Mark Fisher.
 • „Bez względu na to ile popełnisz błędów, albo jak wolno idą postępy, i tak jesteś przed tymi, którzy nie próbują wcale” – Tom Robbins.
 • „Nienawidziłem każdej minut treningu, ale powtarzałem sobie: nie poddawaj się, przecierp teraz i żyj resztę życia jako mistrz” – Muhammad Ali.
 • „Nic nie jest podane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody na drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi” – Michael Jordan.
 • „Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni – jest ona na końcu twojego ramienia” – Audrey Hepburn.
 • „Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodź. Gdy nie umiesz chodzić, czołgaj się. Ale bez względu na wszystko – posuwaj się naprzód” – M.L.King.
 • „Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych” – Henry Ford.
 • „Zacznij od robienia tego, co konieczne; potem zrób to; co możliwe; nagle odkryjesz, że dokonałeś niemożliwego” św. Franciszek z Asyżu.
 • „Kiedyś – nie ma takiego dnia tygodnia” – Janet Dailey.
 • „Nasz rozwój nigdy się nie kończy, składa się z mnóstwa etapów i kiedy już człowiek myśli, że osiągnął ostatni, otwiera się przed nim kolejny. Ale właśnie to jest fantastyczne! To jak obieranie karczocha, dokopywanie się do tej miękkiej i słodkiej części. Zrzucanie kolejnych twardych, ograniczających warstw” Agnieszka Maciąg.
 • „Nigdy nie jest za późno – za późno by zmienić swoje życie, za późno by być szczęśliwym” – Jane Fonda.
 • „Jeśli masz marzenie, musisz chwycić się go i nigdy nie puszczać” – Carol Burnett.

Warto wydrukować lub wypisać sobie najlepsze cytaty motywacyjne, zatytułować „siłownia motywacja cytaty” i mieć zawsze blisko siebie. Dzięki temu już nigdy nie zabraknie Ci sił do tego, aby ruszyć na kolejny trening i zmienić swoje życie na lepsze.