Pages Menu
TwitterRssFacebook
 

Categories Menu
Dlaczego warto wybrać pieluszki wielorazowe Babyetta?
Rozwiązanie, dzięki któremu na zawsze zrezygnujesz z jednorazówek
Jeśli dotychczas używałaś jedynie jednorazowych pieluszek dla swojego dziecka, to teraz przygotuj
Siłownia, motywacja - cytaty
Regularne treningi na siłowni przynoszą niesamowite efekty. Niestety nawet najbardziej zmotywowane osoby mają czasami gorsze dni, w których brakuje motywacji. Jednym ze skutecznych sposobów
Zarost u nastolatka - jak zgolić?
Czas dojrzewania u chłopców przejawia się, między innymi, w pojawianiu się owłosienia na twarzy i reszcie ciała. Od czego zależy tempo rośnięcia brody i jej jakość? Czy pierwsze golenie
Peeling cukrowy właściwości czyli sposób na gładką i odżywioną skórę
Peeling cukrowy jest jednym z najlepszych i najpopularniejszych peelingów „mechanicznych” – czyli takich, które usuwają martwy naskórek poprzez cząsteczki
Warzywo, które czyni cuda?
Niedawno amerykańscy naukowcy dowiedli, że najzdrowsze warzywo na świecie to rukiew wodna.
Właściwości lecznicze tej rośliny znano już w starożytności. W medycynie ludowej jest stosowana w
Krem wygładzający zmarszczki czyli wybór kremu przeciwzmarszczkowego
Zmarszczki… zjawisko tak bardzo niechciane przez większość kobiet i mężczyzn

Krótko mówiąc, są to zmiany w strukturze skóry, które mają ścisły związek
Zbawienne mikronakłucia czyli czym jest Dermapen oraz ile zabiegów jest potrzebne
Zabieg mezoterapii mikroigłowej z użyciem technologii Dermapen
Czym jest ten zabieg i jakie są wskazania do jego wykonania? Dermapen ile

Posted by on Wrz 16, 2021 in Uroda i zdrowie |

Dobieranie różu do policzków

Dobieranie różu do policzków

Róż na policzkach w makijażu zawsze dodaje pewnego uroku. Choć czasami ma bardzo różne funkcje. Nałożony na środku policzka w niemalże kółko dodaje dziewczęcego charakteru i przypomina trochę naturalny rumieniec. Po skosie kości policzkowej – jakby między rozświetlaczem, a bronzerem – dodaje zaś zdrowego koloru, podkreślając wypukłość policzka.
Zważając, że są jeszcze inne sposoby nałożenia różu, różne karnacje i preferencje można się pogubić jak dobrać róż do policzków.

#1 Sposób – Naturalny

Ten sposób na dobranie idealnego różu przeznaczony jest dla osób, które szukają koloru naturalnego rumieńca do stworzenia efektu zdrowego rumieńca na twarzy. Jest to również najprostszy sposób na określenie potrzebnego nam koloru. Trzeba bowiem lekko uszczypnąć się w policzek. Kolor takiego rumieńca to nasz idealny róż do takiego sposobu aplikacji.

#2 Sposób – Pod temperaturę cery

To jest sposób uniwersalny. Niezależnie od tego jak nakładasz swój róż, powinnaś zwrócić uwagę na temperaturę swojej cery i danego produktu. Zawsze jest bowiem tak, że osoby jasne mają zimne tony i powinny szukać kosmetyków o chłodniejszych kolorach. Ciepłe kolory bowiem dadzą na nich efekt twarzy clowna – biała twarz i czerwone kropki jako policzki.
W drugą stronę – osoby o ciemniejszym kolorze cery lub opalone powinny używać ciepłych produktów. Zimny róż, na ciepłej karnacji da trupi efekt.

#3 Sposób – Pod kolor cery

Ten sposób łączy się z #2 Sposobem, tylko że teraz patrzymy na nasz kolor i kolor produktu, a nie jego temperaturę.
Tak więc, osoby bardzo jasne, niemal białe, powinny korzystać z róży o kolorze : jasny, chłodny róż lub nieco cieplejszy jasny pomarańcz zmieszany z różem.
Osoby o jasnym odcieniu lepiej będą wyglądać w nieco zgaszonym chłodnym różu, lub chłodnych odcieniach brzoskwiniowym.
Osoby o umiarkowanym kolorze cery – pomiędzy ciemnymi, opalonymi, a jasnymi cerami – dobrze wyglądają w ciepłych kolorach brzoskwiniowych lub lekko zgaszonych, ciepłych różach.
Opalone osoby lub o ciemniejszej karnacji powinny stosować róże w odcieniach ciepłych, różowego podchodzącego lekko pod zgaszoną czerwień.

Pamiętaj jednak, że najważniejsze, aby kolor różu podobał Ci się na sobie samej. Jeśli uważasz, że dany kolor pasuje do twojego sposobu aplikacji, temperatury i jasności karnacji – używaj go.