Pages Menu
TwitterRssFacebook
 

Categories Menu
Ćwiczenia na siłowni rozpiska dla pań
Co jakiś czas ktoś pisze do mnie z pytaniem, czy kobiety mogą wykonywać wszystkie ćwiczenia z męskiej rozpiski. Odpowiedź brzmi: tak, czasami.

Im więcej kobiety robią, tym mniejsze
Zakwasy na plecach
Kiedy ludzie zaczynają ćwiczyć, często pytają: "Czy najpierw powinienem wykonać ćwiczenie czy rozciąganie?".

Odpowiedź jest inna dla każdego, w zależności od poziomu sprawności fizycznej. Jeśli nie
Czego unikać w diecie aby schudnąć
Najnowsze badanie przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego wykazało, że osoby, które spożywały trzy porcje owoców i warzyw dziennie, a unikały smażonych potraw,
Pierwsze objawy cukrzycy - stopa cukrzycowa
Cukrzyca to choroba o charakterze metabolicznym, przewlekła i w praktyce mocno obniżająca komfort życia. Jej istotą jest podwyższony poziom cukru we krwi. Chorobę można wykryć
Negatywne skutki nadwagi
Nadwaga niekorzystnie wpływa na zdrowie. Osoby, które ważą zbyt dużo, są narażone na rozwój wielu problemów zdrowotnych takich jak cukrzyca. Są również obciążone większym ryzykiem zawału serca
Warzywo, które czyni cuda?
Niedawno amerykańscy naukowcy dowiedli, że najzdrowsze warzywo na świecie to rukiew wodna.
Właściwości lecznicze tej rośliny znano już w starożytności. W medycynie ludowej jest stosowana w
Posiłek przed siłownią
Jeśli nie masz czasu na gotowanie, prawdopodobnie nie masz czasu na trening. Jednak poświęcenie czasu na gotowanie na siłowni może pomóc ci w pełni wykorzystać trening.
Jeśli starasz się spalić

Posted by on Wrz 16, 2021 in Uroda i zdrowie |

Dobieranie różu do policzków

Dobieranie różu do policzków

Róż na policzkach w makijażu zawsze dodaje pewnego uroku. Choć czasami ma bardzo różne funkcje. Nałożony na środku policzka w niemalże kółko dodaje dziewczęcego charakteru i przypomina trochę naturalny rumieniec. Po skosie kości policzkowej – jakby między rozświetlaczem, a bronzerem – dodaje zaś zdrowego koloru, podkreślając wypukłość policzka.
Zważając, że są jeszcze inne sposoby nałożenia różu, różne karnacje i preferencje można się pogubić jak dobrać róż do policzków.

#1 Sposób – Naturalny

Ten sposób na dobranie idealnego różu przeznaczony jest dla osób, które szukają koloru naturalnego rumieńca do stworzenia efektu zdrowego rumieńca na twarzy. Jest to również najprostszy sposób na określenie potrzebnego nam koloru. Trzeba bowiem lekko uszczypnąć się w policzek. Kolor takiego rumieńca to nasz idealny róż do takiego sposobu aplikacji.

#2 Sposób – Pod temperaturę cery

To jest sposób uniwersalny. Niezależnie od tego jak nakładasz swój róż, powinnaś zwrócić uwagę na temperaturę swojej cery i danego produktu. Zawsze jest bowiem tak, że osoby jasne mają zimne tony i powinny szukać kosmetyków o chłodniejszych kolorach. Ciepłe kolory bowiem dadzą na nich efekt twarzy clowna – biała twarz i czerwone kropki jako policzki.
W drugą stronę – osoby o ciemniejszym kolorze cery lub opalone powinny używać ciepłych produktów. Zimny róż, na ciepłej karnacji da trupi efekt.

#3 Sposób – Pod kolor cery

Ten sposób łączy się z #2 Sposobem, tylko że teraz patrzymy na nasz kolor i kolor produktu, a nie jego temperaturę.
Tak więc, osoby bardzo jasne, niemal białe, powinny korzystać z róży o kolorze : jasny, chłodny róż lub nieco cieplejszy jasny pomarańcz zmieszany z różem.
Osoby o jasnym odcieniu lepiej będą wyglądać w nieco zgaszonym chłodnym różu, lub chłodnych odcieniach brzoskwiniowym.
Osoby o umiarkowanym kolorze cery – pomiędzy ciemnymi, opalonymi, a jasnymi cerami – dobrze wyglądają w ciepłych kolorach brzoskwiniowych lub lekko zgaszonych, ciepłych różach.
Opalone osoby lub o ciemniejszej karnacji powinny stosować róże w odcieniach ciepłych, różowego podchodzącego lekko pod zgaszoną czerwień.

Pamiętaj jednak, że najważniejsze, aby kolor różu podobał Ci się na sobie samej. Jeśli uważasz, że dany kolor pasuje do twojego sposobu aplikacji, temperatury i jasności karnacji – używaj go.