Pages Menu
TwitterRssFacebook
 

Categories Menu
Kosmetyka twarzy: mikrodermabrazja diamentowa
Czy wygląd twarzy jest najważniejszy? Można z tym polemizować, gdyż wszystko zależy od sytuacji. Z pewnością zdecydowanie łatwiej w życiu mają osoby urodziwe, przy czym dobrze
Ćwiczenia, które pozwolą wyszczuplić łydki w dwa tygodnie
Szczupłe łydki to dla wielu kobiet marzenie. Są atutem kobiecości, wyglądają atrakcyjnie i pozwalają poczuć się komfortowo oraz być bardziej pewną siebie. Chcesz
Ćwiczenia dla seniorów
Wiele starszych osób narzeka na brak energii oraz regularne bóle związane z bakiem ruchu w codziennym życiu. Problem ten stał się jeszcze bardziej dotkliwy w okresie pandemii, kiedy to wiele osób
Witamina C - dobra na każdą porę roku - czy serum z witaminą c można stosować latem?
Jeśli jesteś młodą dziewczyną, borykasz się z problemem przebarwień skórnych, trądziku lub jeśli jesteś kobietą dojrzałą i powoli czujesz
Plan treningowy na schudnięcie dla mężczyzn
Zacznij od pozbycia się tłuszczu. Można to osiągnąć poprzez dietę, lub eliminując jak najwięcej śmieciowego jedzenia z diety, jak możesz. Jeśli masz nadwagę, powinieneś stracić
Mezoterapia igłowa twarzy - wyposażenie mezoterapia bezigłowa
Minęły czasy, w których kobiety miały do swej dyspozycji jedynie gabinety kosmetyczne i niezbyt fajne kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Współczesny świat
Wenflon- budowa i specyfikacja urządzenia
Wenflon jest niezwykle pomocny. Dzięki jego podłączeniu do żyły, nie ma konieczności każdorazowego wkłuwania się, w celu podania medykamentów.
Stosowany jest u chorych przewlekle,

Posted by on Wrz 5, 2021 in Uroda i zdrowie |

Ćwiczenia na siłowni rozpiska dla pań

Ćwiczenia na siłowni rozpiska dla pań

Co jakiś czas ktoś pisze do mnie z pytaniem, czy kobiety mogą wykonywać wszystkie ćwiczenia z męskiej rozpiski. Odpowiedź brzmi: tak, czasami.

Im więcej kobiety robią, tym mniejsze wydają się ich mięśnie. Dzieje się tak dlatego, że mięśnie kobiet zawierają mniej białka i więcej tłuszczu niż mięśnie mężczyzn. Białko jest substancją, która tworzy mięśnie. Kobiety mają też więcej tłuszczu niż mężczyźni, ale mniej.

Białka składają się z aminokwasów, które zbudowane są z azotu, węgla i tlenu. Azot znajduje się głównie w cząsteczkach białka w łańcuchu, a węgiel i tlen są w innej cząsteczce zwanej koenzymem.

Białka składają się z aminokwasów, które są wykonane z azotu, węgla i tlenu.

Siłownia jest dla facetów, prawda? Nieprawda! Przy odrobinie szczęścia, już zdałaś sobie z tego sprawę, ale na wszelki wypadek, gdybyś nie zdążyła, zanim to zrobisz, pozwól nam zasugerować kilka ćwiczeń na siłowni dla kobiet.

Jasne, istnieje wiele ćwiczeń skierowanych specjalnie do kobiet, ale wiele z nich to odmiany ćwiczeń, które mężczyźni używają od lat. Ponadto, wiele ćwiczeń, które są przeznaczone dla kobiet, to tak naprawdę tylko odmiany ćwiczeń męskich.

Ale bądźmy szczerzy. Kiedy wchodzisz na siłownię, czy kiedykolwiek czujesz się tak, jakbyś była tam jedyną kobietą? Albo, że ponieważ kobiety powinny chcieć ujędrnić swoje ciało, jesteś nie na miejscu? Albo, że ponieważ kobiety mają się skupić na cardio, jesteś nie na miejscu?
Cóż, przestań czuć się nie na miejscu.

W końcu wchodzisz na siłownię, żeby ćwiczyć, prawda? A jeśli nie czujesz się komfortowo, to zrezygnujesz. Okazuje się, że nie ma nic złego z tobą. W rzeczywistości, jeśli jesteś kobietą, istnieje duża szansa, że będziesz czuć się bardziej komfortowo w siłowni niż gdziekolwiek indziej.
Więc, przestań czuć się jak jesteś z pętli i, zamiast, skakać w prawo i zacząć pracować. Ale, po pierwsze, oto kilka wskazówek dla kobiet.

Istnieje stereotyp, że kobiety chcą wyglądać idealnie. I oczywiście jest to całkowita nieprawda (pewnie zauważyłaś, że mnóstwo innych kobiet nigdy nie martwi się o to, jak wyglądają, podczas gdy ty ciągle się o to martwisz).

Więc przestań się martwić o to, jak wyglądasz i zacznij się martwić o uzyskanie sprawności fizycznej. Bez względu na to, jaki jest Twój cel, czy jest to utrata wagi czy poprawa kondycji, po prostu wyjdź i zrób to.

Oto ćwiczenia na siłowni rozpiska dla pań:

  1. Podciąganie na pierścieniach (lub rpierścieniach i drążku do podciągania).
  2. Przysiady z obciążeniem: Zacznij od 5kg na drążku, a następnie pracuj na swój sposób do 100 funtów.
  3. Wyciągi: Zacznij od obciażenia 5kg, a następnie pracuj na swojej drodze do 30kg.
  4. Deadlifts: Zacznij od 5kg na drążku, a następnie pracuj na swój sposób do 30kg.
  5. Podciągania ze sztangą: Większość ludzi zaczyna ze sztangą na wysokości klatki piersiowej, a następnie pracuj nad swoją drogą w górę, aby robić podciągnięcia z drążkiem nad głową.
  6. Pompki
  7. Wyciskanie na ławce: Zacznij od 5 kg, a następnie pracuj w górę do 30kg.
  8. Podnoszenie nóg: Zacznij od 5 kg, a następnie pracuj w górę do 30kg..
  9. Brzuszki z obciążeniem, zaczynamy na pusto, potem 1kg potem 5kg obciążenia.
  10. Cokolwiek innego, na co masz ochotę i co pomoże Ci w rozwoju, byleby z rozwagą i bez przeciążenia organizmu prowadzącego do kontuzji i spalania swoich własnych mięśni.